MC100LVEL33DTG
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MC100LVEL33DTG
Product Category : Clock Drivers & Distribution
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Supply Voltage - Max : +/- 3.8 V
Package / Case : TSSOP-8
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Packaging : Tube
Supply Voltage - Min : +/- 3 V
Series : MC100LVEL33
Manufacturer : onsemi
Description : Clock Drivers & Distribution 3.3V ECL Divide By 4 Divider